نویسنده: امیررضا روحانی

کیان دیجیتال داستان زندگی افرادی است که نمی‌خواهند متوسط باشند، کسانی که به دنبال خلق ارزشی ماندگار و پایدار هستند. ما به قدرت پس‌اندازهای کوچک در افق زمانی بلندمدت باور داریم و به همه افرادی که به دنبال توسعه سرمایه‌ها و پس‌اندازهای هر چند کوچک خود از مسیری حرفه‌ای، علمی و اخلاق‌مدار هستند کمک می‌کنیم. هدف ما، آگاهی بخشی مالی و کمک به تصمیم‌گیری مالی برای کسانی است که دغدغه سرمایه‌گذاری داشته و شفافیت، کنترل مالی و پاسخگو بودن برایشان اهمیت دارد. ما برای حرکت در مسیر تعالی، به اصول راهنمای کیان پایبند هستیم و با همراهی تیمی مشتاق که اهداف و ارزش‌های مشترکی دارند، در این راه قدم بر می‌داریم.

در این مسیر، اپلیکیشن کیان دیجیتال در گام نخست، امکان سرمایه‌گذاری آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری از تمامی نقاط ایران را فراهم کرده است. در کیان دیجیتال شما می‌توانید تمامی فرآیند‌های‌ سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بورسی را به‌ساده‌ترین شکل ممکن انجام داده و کنترل سرمایه‌گذاری خود را متناسب با سطح ریسک‌تان بدست بگیرید. در حال حاضر شما می‌توانید در ترکیب متنوعی از صندوق‌های سهامی، درآمد ثابت و طلا سرمایه‌گذاری کنید.

کیان دیجیتال محصول مشترک شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری پرتو آفتاب کیان، کارگزاری توسعه معاملات کیان و پذیرش پیشرو کیان است. تمامی صندوق‌های سرمایه‌گذاری کیان دارای مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و به طور مستمر توسط این سازمان پایش و نظارت می‌شوند.

نویسنده: امیررضا روحانی


213 بازدید


هدف ما، آگاهی بخشی مالی و کمک به تصمیم‌گیری مالی برای کسانی است که دغدغه سرمایه‌گذاری داشته و شفافیت، کنترل مالی و پاسخگو بودن برایشان اهمیت دارد.


برچسب‌ها