قیمت بیت کوین و اتریوم در 7 روز آینده چه می‌شود؟

امیر شاملویی
  • اشتراک‌گذاری
  • 183
  • 0
  قیمت بیت کوین و اتریوم در 7 روز آینده چه می‌شود؟

  در هفت روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال شاهد خبرهایی بود که مهمترین آنها پذیرفته شدن بیت کوین در السالوادر، کشوری در آمریکای جنوبی و اعتراضات نسبت به آن بود. علاوه بر این، ارزهای دیجیتال در 7 روز گذشته شاهد افت چشمگیری بودند. بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال اکنون با این سوال روبرو هستند که سرنوشت بازار ارزهای دیجیتال در این هفته چه می‌شود؟ در چه شرایطی بیت کوین و اتریوم افت یا صعود خواهند کرد؟ این افت یا صعود و چقدر خواهد بود؟ در ادامه به بررسی تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال اصلی از سوی وبسایت fxempire می‌پردازیم.

  قیمت بیت کوین در یک هفته اخیر

  بهای بیت کوین در 7 روز گذشته افت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت این ارز دیجیتال مهم که 6 روز پیش به بیش از 52 هزار دلار رسیده بود، به یک باره افت کرد و به کانال 40 هزار دلاری نزول کرد. در حال حاضر (دوشنبه 22 شهریور) قیمت بیت کوین در محدوده 44 هزار دلار قرار دارد. اما سرنوشت بیت کوین در این هفته چه می‌شود؟

  یک سناریوی صعودی

  بر اساس تحلیل وبسایت موسسه fxempire اگر بیت کوین بخواهد مسیری صعودی را در این هفته طی کند، باید سطح 47 هزار و 382 دلاری را با موفقیت پشت سر بگذارد. در این صورت، بیت کوین می‌تواند تا سطح مقاومت اول خود یعنی 51 هزار و 545 دلار بالا رود اما در این سطح قیمت آن می‌تواند از رشد بیشتر باز بماند و با فروش سرمایه‌گذاران روبرو شود. البته اگر روند بازار در اینجا به گونه‌ای باشد که خریداران استقبال زیادی از بیت کوین نشان دهند، قیمت بیت کوین می‌تواند تا سطح مقاومت دوم یعنی 57 هزار و 50 دلار هم رشد کند.

  بیت کوین به کانال 30 هزار دلاری افت می‌کند؟

  در بالا به شرایط صعود بیت کوین در این هفته اشاره کردیم. اما این ارز دیجیتال می‌تواند در این هفته شاهد نزول هم باشد. شرایط نزول بیت کوین در این هفته چیست؟ اگر این ارز دیجیتال مهم نتواند به سطح 47 هزار و 382 دلاری دست پیدا کند، احتمال افت قیمت آن تا 41 هزار و 877 دلار که حمایت نخست آن محسوب می‎شود، وجود دارد. اگر شرایط بازار به گونه‌ای پیش برود که با رسیدن به این قیمت همچنان استقبالی نسبت به خرید این رمزارز شکل نگیرد، بهای بیت کوین ممکن است تا سطح حمایت دوم یعنی 37 هزار و 714 دلاری نیز افت نماید.

  تحولات قیمت اتریوم در 7 روز گذشته

  اتریوم نیز در این هفته از روند کلی بازار ارزهای دیجیتال متاثر شد. بهای این ارز دیجیتال مهم اکنون نزدیک به 3200 دلار است اما در 7 روز گذشته در محدوده 3900 دلاری قرار داشت. تحلیل تکنیکال اتریوم برای 7 روز آینده چه چیزهایی در مورد قیمت آن می‌گوید؟

  شرایط صعود دومین ارز دیجیتال پرارزش

  اگر اتریوم بخواهد این هفته با افزایش قیمت روبرو باشد، باید از سطح 3462 دلاری فراتر برود. در این صورت این ارز دیجیتال می‌تواند تا سطح مقاومت اول خود یعنی 3915 دلار رشد کند. اگر پس از رسیدن اتریوم به این سطح قیمت، همچنان استقبال از خرید این ارز دیجیتال ادامه داشته باشد، بهای آن قابلیت رسیدن به سطح مقاومت دوم یعنی 4426 دلاری را خواهد داشت. اما اگر اتریوم رو به نزول بگذارد تا کجا پایین می‌رود؟

  شرایط کم کردن ارتفاع برای اتریوم

  اگر اتریوم نتواند به سطح 3462 دلاری افزایش یابد، این احتمال وجود دارد که تا سطح حمایت اول آن، یعنی 2951 دلار، افت کند. در صورتی که پس از رسیدن به این سطح همچنان استقبالی برای خرید این ارز دیجیتال وجود نداشته باشد، بهای آن می‌‎تواند تا سطح حمایت دوم یعنی 2824 دلار هم سقوط کند.

  تازه‌ترین‌ها