چگونه با موبایل سرمایه‌گذاری کنیم؟

احسان والیان
  • اشتراک‌گذاری
  • 924
  • 0
  چگونه با موبایل سرمایه‌گذاری کنیم؟

  یکی از شایع‌ترین و بهترین راه‌ها برای کسب درآمد و سرمایه گذاری با موبایل این است که اگر هنر و مهارتی داریم تلاش کنیم آن را آموزش دهیم و با تهیه ویدیو و بارگذاری‌شان در فضای مجازی کسب درآمد کنیم.

  همه جا همراه‌مان هستند. در جیب‌‌ها، روی میز کارمان و حتی در روز جدید – درست زمانی که از خواب بیدار می‌شویم – چشم‌مان به جای خورشید به صفحه نورانی‌اش می‌افتد. موبایل، تلفن همراه یا هر اسم دیگری که به آن نسبت می‌دهیم مهم نیست. موضوع اصلی این است که چگونه می‌توان وقت‌های تلف شده با گوشی همراه را با استفاده درست از همین وسیله تبدیل به کسب و کار و سرمایه گذاری کنیم؟ سرمایه گذاری با موبایل با توجه به پیشرفت فناوری و حضور کسب و کارهای آنلاین اقدامی دور از ذهن نیست. می‌توان با کمک همین وسیله همیشه همراه برای کسب درآمد و سرمایه گذاری اقدام کنیم. در ادامه می‌خواهیم به راهکارهای سرمایه گذاری با موبایل بپردازیم.

  بیشتر بخوانید: راه‌های سرمایه‌گذاری با پول کم

  سرمایه گذاری با موبایل

  بازار آنلاین در حال رشد

  هنوز برای عده‌ای این سوال مطرح می‌شود که امکان سرمایه گذاری با موبایل و کسب درآمد با این وسیله کوچک الکتریکی وجود دارد یا خیر؟ گرچه تصور می‌شود تعداد این دست افراد کم باشد بهتر است دست‌شان را بگیریم و برای چند دقیقه‌ای با آن‌ها در بازارهای آنلاین قدم بزنیم و این واقعیت را به ایشان نشان دهیم. یکی از دم دستی‌ترین بازارهای فعال در فضای آنلاین اینستاگرام است که بدون حتی جستجوهای اینترنتی می‌توان هزاران صفحه را دید که به فروش محصولات یا ارائه خدمات مشغول هستند. اپ ها نیز از دسته ابزاری هستند که افراد یا شرکت‌ها با طراحی آن‌ها می‌توانند به راحتی کسب درآمد کنند. حتی جالب است بدانیم که سرمایه گذاری آنلاین نیز از دیگر ابعاد سرمایه گذاری با موبایل است. به این معنی که بعد از کسب درآمد در همان فضای آنلاین، با نصب و ثبت نام در اپلیکیشن سرمایه گذاری می‌توان اقدام به خرید واحدهای سرمایه گذاری کرد و با یک سرمایه گذاری هوشمندانه کسب سود کرد.

  بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری مولد چیست؟

  آموزش آنلاین و سرمایه گذاری با موبایل

  یکی از شایع‌ترین و بهترین راه‌ها برای کسب درآمد و سرمایه گذاری با موبایل این است که اگر هنر و مهارتی داریم تلاش کنیم آن را آموزش دهیم و با تهیه ویدیو و بارگذاری‌شان در فضای مجازی کسب درآمد کنیم. همان‌طور که اشاره کردیم اینستاگرام یکی از امکانات آنلاینی هست که به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد. البته راه اندازی یک وبسایت شخصی می‌تواند فضای کسب و کار را گسترش دهد. ناگفته نماند که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و به دنبال آن سرمایه گذاری موفق در فضای اینترنت باید برنامه روزانه داشته باشیم. تولید محتوا به صورت روزانه و مناسب با کسب و کاری که مدنظر داریم می‌تواند نوع فعالیت و محصول و خدماتی که به مخاطب ارائه می‌دهیم را به بهترین شکل ممکن معرفی کند. در واقع الگوریتم‌های اینترنتی و موتورهای مختلف جستجوگر متوجه فعالیت روزانه ما می‌شوند و به همین دلیل به فعالیت و مهارت و وبسایت ما ارزش بیش‌تری برای دیده شدن می‌دهد. تولید محتوا معمولا با ساخت ویدیوهای تصویری، تصویر و نوشته‌های کوتاه و محتوا متنی انجام می‌شود. تولید این دست محتواها به نرم‌افزارهای مختلفی نیاز دارد.

  بیشتر بخوانید: افق زمانی در سرمایه گذاری چیست؟

  سرمایه گذاری با موبایل

  ابزار لازم برای تولید محتوا با موبایل

  ابزارهای لازم برای انجام فعالیت و کسب و کار و در نهایت سرمایه گذاری با موبایل بسیار متنوع هستند. در این جا به کارآمدترین آن‌ها اشاره می‌کنیم. برای انجام ویرایش‌های ویدیو می‌توان از نرم افزارهایی مانند InShot، VideoShow، Powerdirector استفاده کرد و از نرم افزارهایی مانند PhotoDirector، Photo Editor Pro و البته InShot که نامش را آوردیم و همه فن حریف است استفاده کنیم. البته این فهرست و توضیحاتی که گفتیم به همین میزان ختم نمی‌شود. شما هم می‌توانید با ارائه تجربیات و نظرات خود خوانندگان دیگر این مطلب را یاری کنید و اطلاعات بیش‌تری در مورد فعالیت در فضای آنلاین و استفاده از تلفن همراه در قسمت «نظرات» قرار دهید.

  تازه‌ترین‌ها