با ابزارهای کارآمد در کسب و کارهای آنلاین آشنا شوید:

3 ابزار مفید برای قدم گذاشتن کسب و کارمان به دنیای مجازی

امیر شاملویی
  • اشتراک‌گذاری
  • 47
  • 0
  3 ابزار مفید برای قدم گذاشتن کسب و کارمان به دنیای مجازی

  باید اعتراف کرد تمام مشاغلی که امروزه فعال در کسب‌وکار هستند، تنها با حضور در جهان آنلاین می‌توانند به تداوم و زنده ماندن خود ادامه دهند. اگر نگاهی به تاریخ بشر بیندازیم، متوجه ناپدید شدن بعضی مشاغل که نتوانسته‌اند خود را با نیاز روز زمانه خود هماهنگ کنند، می‌شویم. هر دوره‌ای از زندگی ما انسان‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارد. در این دوران حضور آنلاین یک ضرورت برای هر کسب‌وکار به‌حساب می‌آید. اما بااین‌همه، عده‌ای از صاحبان مشاغل فکر می‌کنند ورود به جهان دیجیتال سخت و پیچیده است. در این فرصت قصد داریم با معرفی چند ابزار کارآمد در حوزه کسب‌وکارهای آنلاین، این طرز تفکر اشتباه در مورد سختی ورود به جهان آنلاین را تغییر دهیم.

  سرمایه گذاری آنلاین با کیان دیجیتال

  Blueprints Website Builder، نقشه ساز سایت

  اولین گام برای ورود کسب‌وکار خود به جهان آنلاین این است که یک وبسایت داشته باشیم. اما به‌محض این‌که حرف از راه‌اندازی وبسایت به میان می‌آید، پای هزینه‌های هنگفت برای کدنویسی و بهینه‌سازی و نقشه بندی سایت هم وسط می‌آید. تا قبل از حضور Blueprints Website Builder این میزان از سختی و دشواری برای راه‌اندازی یک سایت وجود داشت. اما با کمک این برنامه نقشه‌ساز می‌توان بدون ساخت و اجرا کردن هر نوع کدنویسی و بهینه‌سازی اقدام به راه‌اندازی سایت کرد. با استفاده از این برنامه می‌توان به‌راحتی یک سایت با بیش از 500 بلوک و 200 نمونه اولیه و 30 صفحه پیش‌نمایش را برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنیم.

  SSEOZI، تحلیل گر حرفه ای وب

  نمی‌توان وجود رقبا در جهان آنلاین را نادیده گرفت. در هر کسب‌وکاری که باشیم، رقبایی داریم که سعی می‌کنند در نتایج موتورهای جستجوگر صدرنشین باشند. بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین برای این‌که بتوانند یک سر و گردن از رقبای آنلاین خود جلوتر باشند اقدام به تشکیل تیم‌هایی برای بهینه‌سازی سایت و تجزیه و تحلیل عملکرد وبسایت خود می‌کنند. تشکیل چنین تیم‌هایی – که البته کارآمد هستند – برای بسیاری از کسب‌وکارها هزینه‌بر هستند و به همین خاطر عده زیادی نمی‌توانند از این مزیت بهره‌مند باشند. حضور SSEOZI به‌عنوان یک برنامه تحلیل‌گر و بهینه‌ساز حرفه‌ای وب باعث می‌شود که صاحبان کسب‌وکار آنلاین با پرداخت هزینه‌ای کم، این امکان را داشته باشند که به‌صورت آنلاین و با کمک این برنامه به بهینه‌سازی و تجزیه‌وتحلیل سایت خود بپردازند.

  بیشتر بخوانید: 3 ابزار مفید برای قدم گذاشتن کسب و کارمان به دنیای مجازی

  SPYsession، تحلیل‌گر حضور بازدیدکننده

  کسب‌وکارهایی که مبنای کارشان حضوری است و با حضور مشتری رونق می‌گیرد همیشه حواسشان به این موضوع است که چه تعداد افراد برای چه کالاهایی پا به فروشگاه‌ها و جای کسب‌وکارشان می‌گذارند. در فضای آنلاین، خبری از حضور فیزیکی مخاطب نیست و هر کس که سایتی راه‌اندازی می‌کند با استفاده از ابزارهای آنلاین سعی می‌کند میزان ورودی مخاطبان به وبسایت خود را بفهمد. بسیاری از برنامه‌هایی که به تجزیه‌وتحلیل ورودی مخاطبان می‌پردازند بسیار گران‌قیمت هستند و اشتراک ماهیانه سنگینی دارند. اما SPYsession یکی از برنامه‌های تحلیل‌گر حضور بازدیدکننده است که صاحب کسب‌وکار آنلاین می‌تواند از آنها کم زیادی بگیرد.

  مقالات مرتبط
  پربازدیدهای اخیر
  تازه‌ترین‌ها