kiandigital-icon

چون تسلیم آنچه عادی شده است نخواهیم شد.

loading...

تعهد به انجام کار درست

نهادهای مالی باید بسیار بیشتر و با کیفیت بسیار بهتری برای شما کار می‌کرده‌اند. بسیاری از منافع شما به هدر رفته است برای آنکه نهادهای مالی انجام کار درست را در بسیاری از موارد فدای مصلحت کرده‌اند. ما مصممیم از گذشته درس بگیریم و به تصمیم‌های درست و ارائه فرآیندهای قابل اتکاء متعهد بمانیم.

راه کیان

چه کسی باید پول شما را مدیریت کند.

سرمایه‌گذاری مبتنی بر تحلیل

کیان یکی از پرچمداران تحلیل روشمند در خصوص سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است. فلسفه کیان مبتنی بر اصول خدشه‌ناپذیر مدیریت پرتفو از جمله تنوع‌سازی و سرمایه‌گذاری مبتنی بر تحلیل است. فرآیند قابل اتکاء چیزی است که منافع بلندمدت را برای مشتریان ما به ارمغان خواهد آورد. این فرآیندها توسط تیم شناخته شده و معتبر کیان مدیریت می‌شوند.

آشنایی با کیان

فعالین معتبر اقتصادی به کیان اعتماد کرده‌اند.

بیش از صدها شرکت، بانک، بیمه و سرمایه‌گذار، به خصوص فعالین معتبر بخش خصوصی از خدمات کیان استفاده می‌کنند.

چرا به جای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها خودم در بورس سرمایه‌گذاری نکنم؟

 چرا به مشاوره سرمایه‌گذاری احتیاج داریم؟

دانش و تجربه

سرمایه‌گذاری در بورس احتیاج به دانش و تجربه کافی برای تحلیل مالی شرکت‌ها و تحلیل شرایط اقتصادی کشور و جهان را دارد.

وقت

پیگیری مداوم اطلاعات شرکت‌ها و اقتصاد، همینطور مدیریت معاملات بورس و دریافت سود سهام شرکت‌ها که تک‌به‌تک انجام می‌شود، اگر بخواهد درست انجام شود یک کار تمام وقت است.

امکانات ناشی از تجمیع منابع

بعضاً امکانات و شرایط شرکت‌های مشاوره و سبدگردان آنها را قادر می‌کند شرایط مذاکره بهتری برای مشتریان خود داشته باشند.

کیان به عنوان مدیر سرمایه شما، چگونه بازدهی شما را نسبت به بانک و سایر مدیران سرمایه‌گذاری بیشتر می‌کند؟

loading...

انتخاب متنوع و بهینه بین گزینه‌های سرمایه‌گذاری

سرمایه شما باید بین گزینه‌های مختلف مثل سهام بورسی، طلا، درآمد ثابت (مشابه سپرده بانکی)، مسکن و ... سرمایه‌گذاری شود. هم اکنون امکان سرمایه‌گذاری در سهام، طلا و درآمد ثابت از طریق ابزارهای دارای مجوز وجود دارد و کیان از طریق تقسیم بهینه سرمایه شما سعی در کم کردن نوسان سرمایه‌گذاری شما و بالا بردن بازدهی خواهد داشت.

سرمایه‌گذاری در بورس

سرمایه‌گذاری در بورس نیاز به دانش، تجربه و وقت دارد. تخصص کیان سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و بورس است. اضافه کردن این کلاس دارایی به سرمایه‌گذاری شما، بازدهی شما را در بلند مدت ده‌ها برابر بیشتر خواهد کرد و سرمایه شما را در برابر تورم و ارزهای خارجی حفظ می‌کند.

انتخاب بهترین‌های سهام بورس

کیان با تجهیز تیم بزرگ و با کیفیتی از تحلیلگران، همه روزه شرکت‌های بورسی‌ای که شایسته سرمایه‌گذاری هستند را مانیتور و تحلیل می‌کنند و سعی می‌کنند روزانه پرتفوی سهام شما را به بهترین نحو تغییر دهند تا حتی نسبت به کلیت بورس، بازدهی مطلوب‌تری بگیرند.

loading...

کمک به شما برای سرمایه‌گذاری بلند مدت

کیان با تولید محتوی و آگاهی بخشی مداوم سعی خواهد کرد محیط مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلند مدت شما فراهم می‌کند سرمایه‌گذاری بلند مدت از هزینه‌های تراکنش خواهد کاست و سرمایه‌گذاری کوچک شما را به سرمایه قابل ملاحظه در آینده تبدیل خواهد کرد.