صندوق‌های سرمایه‌گذاری

صندوق‌های سرمایه‌گذاری کیان

صندوق‌های سهامی

صندوق‌های سهامی، ابزار غیرمستقیم سرمایه‌گذاران برای استفاده از بازدهی موجود در شرکت‌های بورسی است که معمولاً سرمایه افراد را در برابر تورم و افزایش نرخ ارز بیمه می‌کند.

صندوق‌ با درآمد ثابت

صندوق با درآمد ثابت کیان تقریبا معادل سپرده کوتاه مدت بانکی است با این تفاوت که می‌تواند برای کسانی که تحمل ریسک داشته باشند نرخ بالاتری را عاید سرمایه‌گذاران نماید.

صندوق طلا

صندوق طلای کیان، منابع سرمایه‌گذاران را در سکه طلا سرمایه‌گذاری می‌کند.سرمایه‌گذاران نیازی به خرید سکه فیزیکی و نگرانی از تقلبی بودن آن و خطر نگهداری آن را ندارند.

سرمایه‌گذاری آسان بر روی تمام صندوق‌های سرمایه‌گذاری کیان با اپلیکیشن کیان دیجیتال

صندوق‌های سرمایه‌گذاری بهترین ابزار برای کسانی است که می‌خواهند از بازدهی بالا و تنوع سرمایه‌گذاری در بورس بهره‌مند باشند ولی وقت و تخصص تحلیل بازار را ندارند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورسی، ابزار مطمئن سرمایه‌گذاری

صندوق سرمایه‌گذاری بورسی ابزارهای سرمایه‌گذاری هستند که تحت نظارت سازمان بورس منابع مردم را جمع آوری کرده و در اوراق بهادار بورسی سرمایه‌گذاری می‌کنند. هر صندوق سرمایه‌گذاری دارای اساسنامه و امیدنامه‌ای است که مشخص می‌کند حوزه سرمایه‌گذاری آن چیست. پر استفاده‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صندوق سرمایه‌گذاری در سهام، اوراق با درآمد ثابت و سکه طلا است.

شفافیت بسیار بالا در صندوق‌های سرمایه‌گذاری

اساسنامه و امیدنامه صندوق‌های سرمایه‌گذاری با دقت بسیار بالایی محدوده سرمایه‌گذاری هر صندوق و حدود و ثغور آنها را مشخص می‌کنند. مدیران صندوق‌ها تنها می‌توانند در قالب همان امیدنامه فعالیت کنند و فعالیت آنها به طور مستمر از سوی کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار رصد شده و در صورت تخلف مورد بازخواست و پاسخگویی قرار می‌گیرند.

سرمایه‌گذاری این صندوق‌ها تنها بر روی اوراق بهادار ثبت شده نزد سازمان بورس انجام می‌شود و مدیر صندوق نمی‌تواند منابع صندوق را صرف امور دیگری نماید.