صندوق سرمایه‌گذاری آوای سهام کیان

تاریخ آخرین به روزرسانی:--

قیمت صدور

--

قیمت ابطال

--

بازده از ابتدای فعالیت

-- %

بازده دیروز

-- %

صندوق‌های سهامی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق ‌بهادار

صندوق سهامی صندوقی است که به موجب قوانین موضوعه بازار سرمایه و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار، پول مردم را جمع‌آوری کرده و در سهام و تا حد کمی در اوراق با درآمد ثابت بورسی و سپرده‌های بانک سرمایه‌گذاری می‌کند. تاکنون بیش‌از ۵۰ هزار میلیارد تومان از منابع نقدی مردم در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری شده است.

بازدهی بیش از ۳۰۰۰٪ از ابتدای تاسیس

صندوق آوای سهام کیان از پایان سال ۹۵ تا پایان تیر ۹۹، بیش از ۳۰۰۰٪ بازده داشته است و بیش از سه‌هزار نفر در صندوق آوای سهام کیان سرمایه‌گذاری کرده‌اند. نمودار روبرو عملکرد این صندوق در برابر شاخص کل بورس را نشان می‌دهد.

صندوق آوای سهام کیان بین ۳ تا ۶ روز کاری نقد می‌شود.

هر زمان تصمیم بگیرید که تمام یا بخشی از سرمایه‌گذاری خود در این صندوق را کاهش دهید، می‌توانید واحدهای سرمایه‌گذاری خود را ابطال بزنید و وجه ابطال شده بین سه تا شش روز کاری بعد از ابطال به حساب اعلامی سرمایه‌گذار واریز می‌شود.

تفاوت سرمایه‌گذاری در صندوق با سرمایه‌گذاری مستقیم در سهام

برای سرمایه‌گذاری به صورت مستقیم در سهام نیاز هست علاوه بر داشتن کد بورسی، تخصص لازم برای مدیریت دارایی را داشته باشید و بتوانید با تحلیل مداوم شرکت‌ها، شرایط اقتصاد کلان و اقتصاد جهانی سرمایه‌گذاری مناسبی را انجام دهید. در واقع صندوق‌های سرمایه‌گذاری مناسب کسانی است که می‌خواهند از بازدهی بالا و تنوع سرمایه‌گذاری در بورس بهره‌مند باشند ولی وقت و تخصص تحلیل بازار را ندارند.

همچنین در صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی با تشکیل سبد متنوعی از سهام در صنایع مختلف بازار سرمایه، سبب کاهش ریسک سرمایه‌گذاری می‌شوند.

تفاوت سرمایه‌گذاری در صندوق با سبد اختصاصی

در سبد اختصاصی، برای شخص سرمایه‌گذار یک کد بورسی ویژه سبد با نام شخص سرمایه‌گذار افتتاح می‌شود و سرمایه‌گذاری وی با واریز وجه نقد یا با انتقال سهام وی در این کد قرار می‌گیرد و مدیر سرمایه‌گذاری با پرسیدن سوالاتی از شخص سرمایه‌گذار، میزان ریسک‌پذیری وی را می‌سنجد و بر اساس آن به صورت اختصاصی دارایی سرمایه‌گذار را مدیریت می‌کند.

در حالی که در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مدیریت دارایی‌های صندوق بر اساس شرایط ذکر شده در امیدنامه صندوق است و تمامی وجوه سرمایه‌گذاران به حساب صندوق واریز می‌شود و سرمایه‌گذاران در سود یا زیان صندوق متناسب با میزان تعداد واحد‌ی که در صندوق دارند شریک هستند.

در سبد اختصاصی این امکان وجود دارد که به صورت ویژه برای هر سرمایه‌گذار گزارشات دوره‌ای از وضعیت دارایی شخص در اختیار وی قرار گیرد.

در صندوق آوای سهام کیان بدون مراجعه حضوری سرمایه‌گذاری کنید.

صندوق آوای سهام کیان یک صندوق قابل معامله در بورس نیست، یعنی برای خرید واحد این صندوق به کد بورسی نیاز نیست و از طریق اپلیکیشن کیان دیجیتال بدون مراجعه حضوری می‌توان در این صندوق سرمایه‌گذاری کرد.

آنچه در مورد صندوق آوای سهام باید بدانید