صندوق سرمایه‌گذاری طلای کیان

صندوق‌های طلا تحت نظارت سازمان بورس

صندوق‌ طلا، صندوقی است که به موجب قوانین موضوعه بازار سرمایه و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار وجوه را از مردم جمع‌آوری کرده و در اوراق بهادار مبتنی بر سکه طلا (مانند گواهی سپرده سکه، اوراق آتی سکه طلا و اوراق اختیار معامله سکه طلا) و تا حد کمی در اوراق با درآمد ثابت بورسی و سپرده‌های بانک سرمایه‌گذاری می‌کند. تاکنون بیش از ۲ هزار میلیارد تومان از منابع نقدی مردم در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری شده است.

بازدهی بیش از ۴۶۰٪ از ابتدای تاسیس

صندوق طلای کیان از انتهای سال ۹۶ تا پایان تیرماه سال ۹۹، بیش از ۴۶۰٪ بازده داشته است و بیش از هزاران نفر در صندوق طلای کیان سرمایه‌گذاری کرده‌اند. نمودار روبرو عملکرد این صندوق و میزان نوسان آن را نشان می‌دهد.

صندوق طلای کیان در عرض یک روز نقد می‌شود.

هر زمان که تصمیم به فروش بخشی یا کل واحدها را بگیرد در عرض یک روز کاری، پول سرمایه‌گذاری شده یا هر قسمت آن در حساب شما خواهد بود. (در صورت ثبت درخواست تا پیش از ساعت ۱۵)

تفاوت صندوق طلا با سکه و گواهی سپرده سکه طلا چیست؟

صندوق طلای کیان یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است.

در صندوق‌های قابل معامله در بورس، سرمایه‌گذار واحدهای خود را در بورس می‌خرد و در موقع نیاز به منابع آن را در بورس می‌فروشد. با اپلیکیشن کیان دیجیتال هیچ گونه نیاز به دانش بورسی یا کارگزاری برای سرمایه‌گذاری در این صندوق وجود ندارد.

جزئیات بیشتر