سرمایه+>سرمایه‌گذاری>بهترین سرمایه گذاری برای فرزندان با کیان دیجیتال>

بهترین سرمایه گذاری برای فرزندان با کیان دیجیتال

احسان والیان
  • اشتراک‌گذاری
  • 7001
  • 0
  بهترین سرمایه گذاری برای فرزندان با کیان دیجیتال
  راحت‌ترین و بهترین راه برای تضمین آینده فرزندان این است که سرمایه گذاری برای فرزندان را از همین امروز آغاز کنیم.

  فرزندان و آینده آن‌ها در زندگی هر پدر و مادری به چنان دغدغه‌ای تبدیل می‌شوند که آنان گاهی خود و خواسته‌های خودشان را هم فراموش می‌کند. اما این نکته را باید در نظر داشت که تنها نگرانی و فراموشی علایق و آرزوهای خود به عنوان پدر و مادر نمی‌تواند تضمین کننده خوشبختی و رفاه فرزندان‌مان برای آینده باشد. در واقع می‌توان گفت که نگرانی و نرسیدن به خواسته‌های خود حتی می‌تواند آثار مخربی هم در پی داشته باشد. راحت‌ترین و بهترین راه برای تضمین آینده فرزندان این است که سرمایه گذاری برای فرزندان را از همین امروز آغاز کنیم. اما چطور و از چه راهی؟ در ادامه به این دو سوال پاسخ خواهیم داد.

  کدام مسیر سرمایه گذاری برای فرزندان بهتر است؟

  نگرانی و یا بهتر بگوییم آینده نگری ما برای فرزندان‌مان کاملا طبیعی است و همه چیز برآمده از احساس مسئولیت ما است. اما ناگفته نماند که به ویژه در این روزها، پدر و مادرها سخت مشغول کار هستند و زمان بسیار کمی برای مسائل دیگر و هر چند مهمی مانند سرمایه گذاری برای فرزندان‌شان دارند. اما این دغدغه که برای آینده فرزندمان چگونه سرمایه گذاری کنیم، همیشه در گوشه ذهن والدین فعال است. خوشبختانه راه‌های مطمئن و آتیه‌دار برای این نوع سرمایه گذاری وجود دارد که هم بتواند آینده‌ساز باشد و هم وقت زیادی را از ما والدین نگیرد و مدام نگران نحوه مدیریت سرمایه گذاری که برای فرزندمان انجام داده‌ایم، نباشیم. متاسفانه عده‌ای از والدین تصور می‌کنند که با باز کردن یک حساب بانکی به نام فرزندان خود بهترین و امن‌ترین راه و شیوه سرمایه گذاری را برای آن‌ها انتخاب کرده‌اند. کافی است به تجربیات خود در رابطه با بانک نگاهی بیندازیم. هر کدام از ما حداقل یک حساب بانکی از انواع مختلف را باز کرده‌ایم. کدام یک از این حساب‌ها توانسته‌اند به عنوان یک زمینه سرمایه گذاری فعال به کمک آینده ما بیایند و ارزش پول‌مان را در برابر تورم حفظ کنند؟ پاسخ بسیار روشن است؛ هیچ کدام. باید به دنبال مسیری مشخص، مطمئن و پویا باشیم که بتواند ارزش وجه نقدی که برای فرزندان‌مان پس انداز می‌کنیم را در طول زمان حفظ کند. صندوق های سرمایه گذاری با تمام مشخصات و ویژگی‎هایی که دارند می‌توانند بهترین گزینه سرمایه گذاری برای فرزندان ما باشند.

  ویژگی های صندوق های سرمایه گذاری برای فرزندان

  بی شک این سوال برای‌تان پیش می‌آید که ثبت نام در این صندوق‌ها و سرمایه گذاری در آن‌ها برای فرزندان زیر 18 سال نیازمند هزار پیچ و خم اداری یا کاغذبازی است و ما با این اندک وقتی که داریم چطور مراحل سرمایه گذاری را طی کنیم و برای آنها وقت بگذاریم؟ سوال بجایی است اما جوابی مشخص و راحت دارد. صندوق‌های سرمایه گذاری – در انواع مختلف سهامی، درآمد ثابت، طلا و یا هر نوع دیگر – دارای ارکان صندوق هستند. ارکان صندوق، متخصصینی هستند که در صندوق وظیفه‌های متفاوتی به عهده دارند. اما به طور کلی می‌توان گفت تمام تلاش این متخصصین این است که وجوه نقد ما به بهترین شکل ممکن و در جای درست سرمایه گذاری شوند و مسیر سرمایه گذاری در سبد تشکیل شده هر صندوق با هوشمندانه‌ترین راهکارها همراه باشد. بی شک عده‌ای از ما از این موضوع شکایت خواهیم داشت که برای شروع سرمایه گذاری برای فرزندان – زیر 18 سال – مشکل دریافت کد بورسی داریم و خودمان باید هزار راه برویم تا به عنوان قَیِّم بتوانیم سرمایه گذاری در صندوق‌ها را برای فرزندان‌مان شروع کنیم. اما خبر خوب این است که با نصب اپ کیان دیجیتال طی کردن این مراحل بسیار آسان شده است.

  راه سرمایه گذاری برای جوانه ها هموار شد!

  تا قبل از این – یعنی تا همین چند سال پیش – اگر می‌خواستیم برای کودک خود حتی یک حساب بانکی باز کنیم باید کلی آمد و شد می‌کردیم. البته گفتنی است که راه بانک همچنان همان شکل است. اما از زمانی که سرمایه گذاری آنلاین در فضای اینترنت با خوش ذوقی متخصصین سرمایه گذاری و تیم مشاوره سرمایه گذاری تبدیل به یک حقیقت شد، سرمایه گذاری برای فرزندان نیز برای والدینی که به فکر آینده نونهالان خود هستند، راحت گردید. در حال حاضر، شروع سرمایه گذاری برای فرزندان با اپ کیان دیجیتال در اختیار تمام مخاطبان حوزه سرمایه گذاری قرار گرفته است. شفافیت و اطمینانی که صندوق های سرمایه گذاری به همراه دارند می‎‌تواند خیال والدین را از تضمین آینده مالی فرزندان‌شان راحت کند و بدون هیچ نگرانی و صرف وقت ماهیانه و حتی هفتگی و روزانه به خرید واحدهای سرمایه گذاری برای فرزندان خود بپردازند. حتی این امکان وجود دارد که در این مسیر بتوانیم مراحل سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری را به فرزندان‌مان آموزش دهیم و آن‌ها را با این جهان آشنا کنیم.

  مقالات مرتبط
  پربازدیدهای اخیر
  تازه‌ترین‌ها