با یک گل بهار خواهد آمد.

کیان، اتاق شیشه‌ای است.

ما در کیان به تعدادی از سیاست‌گذاری حوزه بازار سرمایه نقد داریم. با این حال خود را در همه حال مقید به رعایت کلیه مقررات و همین‌طور شفافیت حداکثری با نهادهای ناظر، مشتریان، سهامداران و کارکنان و سایر ذینفعان می‌دانیم.

شفافیت، بنیادی‌ترین اصل راهنمای کیان است. شفافیت حداکثری تنها با درستکاری ممکن خواهد شد. معیار ما در کیان این است که هرکاری که می‌کنیم باید آنچنان درست و قابل دفاع باشد که صبح فردا بتوانیم در صفحه اول روزنامه چاپش کنیم.

شفافیت مالی

علی‌رغم اینکه شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری پرتو کیان یک شرکت عمومی نیست و الزامی به انتشار صورت‌های مالی خود ندارد به احترام مشتریان و سرمایه‌گذاران خود، کیان کلیه صورت‌های مالی شرکت‌های زیر مجموعه، شرکت سهامدار عمده و شرکت‌های هم خانواده و گزارش‌های دوره‌ای هرکدام را منتشر می‌کند.

صندوق با درآمد ثابت

صندوق آوای سهام

صندوق آهنگ سهام

صندوق طلای کیان

کیان: بخش خصوصی واقعی در جستجوی فرهنگ توسعه

icon place

ساختار سازمانی، مدیران و سهامداران

icon place

فرهنگ کیان

icon place

تیم

چه کسی شایستگی مدیریت پس‌انداز شما را دارد؟

متاسفانه بسیاری از نهادهای مالی مخصوصاً بسیاری از بانک‌ها و مؤسسات مالی در سالیان گذشته آنچنان که باید برای منافع سرمایه‌گذاران کاری نکرده‌اند. این باعث شده است سرمایه‌گذارانی که دارایی خود را در وانفسای رکود اقتصادی از دست داده‌اند به نهادهای جدید در این حوزه نیز به سختی اعتماد کنند. حق با آنهاست.

ما فکر می‌کنیم کسی که واجد این 15 مورد باشد شایستگی این را دارد که مدیریت سرمایه شما را به عهده بگیرد.