شفافیت در سرمایه‌گذاری

کیان، اتاق شیشه‌ای است.

ما در کیان به تعدادی از سیاست‌گذاری حوزه بازار سرمایه نقد داریم. با این حال خود را در همه حال مقید به رعایت کلیه مقررات و همین‌طور شفافیت حداکثری با نهادهای ناظر، مشتریان، سهامداران و کارکنان و سایر ذینفعان می‌دانیم.

شفافیت، بنیادی‌ترین اصل راهنمای کیان است. شفافیت حداکثری تنها با درستکاری ممکن خواهد شد. معیار ما در کیان این است که هرکاری که می‌کنیم باید آنچنان درست و قابل دفاع باشد که صبح فردا بتوانیم در صفحه اول روزنامه چاپش کنیم.

loading...

شفافیت مالی

علی‌رغم اینکه شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری پرتو آفتاب کیان یک شرکت عمومی نیست و الزامی به انتشار صورت‌های مالی خود ندارد به احترام مشتریان و سرمایه‌گذاران خود، کیان صورت‌های مالی آن شرکت و هر یک از صندوق‌های سرمایه‌گذاری را منتشر می‌کند. از طریق وب‌سایت کدال می‌توانید اطلاعات به‌روز صورت‌های مالی گروه مالی کیان و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را مشاهده کنید.

کیان: بخش خصوصی واقعی در جستجوی فرهنگ توسعه

فرهنگ کیان: در کیان، همه سعی ما این است که به جای اینکه همرنگ جماعت باشیم، قدرتی پیدا کنیم که کار درست را انجام دهیم. معتقدیم هیچ کار ارزشمندی با یک راه حل اشتباه بدست نخواهد آمد و معتقدیم که شفافیت ممکن است برای ما پرهزینه باشد ولی هزینه عدم شفافیت برای فرزندانمان بسیار بیشتر خواهد بود. قبل از ورود هر فرد جدید به شرکت، راهنمای فرهنگ کاری کیان به وی ارائه می‌شود و از وی خواسته می‌شود در صورت قبول موارد آن به تیم کیان ملحق شود.

تیم کیان

ساختار کیان

مدیران کیان در رسانه‌ها

loading...

چه کسی شایستگی مدیریت پس‌انداز شما را دارد؟

متاسفانه بسیاری از نهادهای مالی مخصوصاً بسیاری از بانک‌ها و مؤسسات مالی در سالیان گذشته آنچنان که باید برای منافع سرمایه‌گذاران کار نکرده‌اند. این باعث شده است سرمایه‌گذارانی که دارایی خود را در وانفسای رکود اقتصادی از دست داده‌اند به نهادهای جدید در این حوزه نیز به سختی اعتماد کنند. حق با آنهاست.

ما فکر می‌کنیم کسی که واجد این ۱۵ مورد باشد شایستگی این را دارد که مدیریت سرمایه شما را به عهده بگیرد.

چرا کیان؟